KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14176309
nr 1417 6309
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Dienstman". Signerad. Olja på pannå, 52x40, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:37:36
4/9 19:44:28
300 kr
5/9 11:59:12